İLETİŞİM – TELİF

Sitemize eklenen tüm içerikler video barındırma sitelerinden alınarak eklenmektedir, sitemizde yüklü olan içerik yoktur. Öneri ve şikayetlerinizi [email protected] e-posta adresimizden bilgilendirebilirsiniz, irtibat kurduğunuz takdirde ilgili eser 3 iş günü içerisinde sitemizden kaldırılacaktır.


filmkoltugu.com sitemiz 5651 sayılı kanunun 5. maddesinde yazdığı gibi yer sağlayıcı olarak hizmet vermektedir. İçeriği kontrol etmek veya hukuka aykırı bir faaliyetin söz konusu olup olmadığını araştırmakla yükümlü değildir. Aykırı bir durum olduğunu düşündüğünüz içeriği [email protected] adresimize yolladığınız taktirde inceleyip kaldırabiliriz.

İlgili Yasa:

MADDE 5 (1) Yer sağlayıcı, yer sağladığı içeriği kontrol etmek veya hukuka aykırı bir faaliyetin söz konusu olup olmadığını araştırmakla yükümlü değildir.

(2) Yer sağlayıcı, yer sağladığı hukuka aykırı içerikten, ceza sorumluluğu ile ilgili hükümler saklı kalmak kaydıyla, bu Kanunun 8 inci ve 9 uncu maddelerine göre haberdar edilmesi halinde ve teknik olarak imkân bulunduğu ölçüde hukuka aykırı içeriği yayından kaldırmakla yükümlüdür.